Vilūno metodas: Raudulingas kvėpavimas
0 (0)

vilunasLengva pastebėti, kad užplūdus neigiamoms emocijoms pakinta mūsų kvėpavimas, jo ritmas, trukmė. Kvėpavimas pasidaro paviršutiniškas, trukčiojantis, greitas, nestabilus. Siekiant nusiraminti, įvairiose savireguliacijos sistemose patariama tiesiog keisti kvėpavimą, jo ritmą ir trukmę.

Jurijus Vilūnas sulaukęs 40-ies tapo labai ligotu žmogumi. Jį kamavo cukrinis diabetas, širdies problemos ir tiesiog bendras fizinis išsekimas. Medikai pasakė, kad visa tai nėra pagydoma, belieka tikėtis tiesiog ne tokio greito ligų progresavimo. Vilūnas nenorėjo su tuo taikytis. Nors turėjo istorijos mokslų kandidato laipsnį – drąsiai nėrė savarankiškai tyrinėti savo ligas bei alternatyvios medicinos galimybes. Nebuvo ką prarasti.

Jurijui pavyko. Jis atrado natūralius žmogaus prigimtyje slypinčius mechanizmus ir išsigydė visas savo ligas. Maža to, dingo žili plaukai, atjaunėjo. Jurijus Vilūnas yra raudulingo kvėpavimo pradininkas.

Metodo teorinis pagrindas 

Dauguma žmonių neteisingai kvėpuoja, todėl deguonis nėra tinkamai įsisavinamas ir nepatenka į vidaus organus. Dėl to stringa jų veikla, atsiranda visokiausios ligos. Esmė paprasta: iškvėpimas turi būti ilgesnis nei įkvėpimas.

Visos bėdos dėl sutrikusio natūralaus kvėpavimo ritmo. Jį atstačius išnyksta net tokios baisios ligos kaip vėžys ar bronchine astma, o spaudimas pagerėja net po pirmų 2-3 raudulingo kvėpavimo minučių.

Vilūno seneliai buvo ištremti iš Lietuvos į Uralą. Po atgimimo J. Vilūnas lankėsi Lietuvoje, skaitė paskaitas, deja lietuviškai nekalba.

Autoriaus vaizdo įrašas išsamiai pristatantis visą metodą (Rusų kalba):

Nuorodos:
Išsamesnį straipsnį šia tema lietuviškai rasite čia >>
Autoriaus svetainė: vilunas.narod.ru
Kelias jo knygas rusiškai galima atsisiųsti čia >>

Įvertinkite!
[Balsavo: 0 Vidurkis: 0]

1 Response

  1. klausytoja parašė:

    Įdomu; paklausiau apie miegą. Patiko mintis apie savimasažą ir kt. Vis dėlto, jau darosi kiek liūdnoka, kai savo metodą jis pateikia kaip atsakymą į visus klausimus ir situacijas – turbūt tai ir įneša daugiausia netiesos. Juk žmogus nėra vien kūnas, vien geriau ar blogiau veikiantis aparatas. Net prabudus naktį, anot gerb. J. Vilūno, reikia tuoj imtis raudulingo kvėpavimo, nes kūno negalavimas yra vienintelė to priežastis. Bet naktį nubudus, tikrai yra ir daugiau ką veikti – dažniausiai tokiu metu giliau paliečia malda, geras skaitymas, ar nušvinta koks klausimas. Tai tik pavyzdžiai, ką galima nuveikti nubudus naktį. O dėl ko nubundame, ar tikrai taip jau gerai žinome? taigi, metodas geras, kol neabsoliutinamas. Dėkui, įdomu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.