fbpx

Vilniaus visuomenės sveikatos biuras kviečia senjorus į protų mūšį
0 (0)

Senjoru-protmusis-2-1140x641

Jau tampa gražia tradicija, kad atėjus rudeniui Vilniaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras organizuoja žinių patikrinimo ir mąstymo žaidimą – protmūšį. Šiemet – jau antrus metus iš eilės – kviečiame Vilniaus miesto ir rajono senjorus dalyvauti šiame žaidime. Šis renginys yra vienas iš būdų stiprinti senjorų psichinę sveikatą, skatinti „sveiką“ tarpusavio konkurenciją, ugdyti gebėjimus: dirbti komandoje, pozityviai mąstyti, priimti atsakomybę už savo veiksmus, būti tolerantiškais ir padėti vienas kitam. Organizuodami šį renginį siekiame atkreipti senjorų dėmesį į sveikatos svarbą ir paskatinti juos domėtis bei rūpintis savo sveikata.

Šio protmūšio tematika yra neatsiejama nuo renginio tikslų. Dalyviai žaidimo metu turės atsakyti į pačius įvairiausius klausimus apie sveikatą – pradedant klausimais iš medicinos istorijos, žmogaus fiziologijos, biologijos bei anatomijos sričių ir baigiant sveikos gyvensenos bei sporto temomis. Tokiu būdu siekiame ugdyti vyresniųjų visuomenės narių sveikatos raštingumą ir norime patrauklia forma suteikti jiems daugiau žinių apie sveikatą.

Dalyviams filmuotus klausimus viename iš penkių žaidimo turų pateiks ir žymūs žmonės, palaikantys sveikatinimo idėjas: Vilniaus miesto mero pavaduotojas Gintautas Paluckas, Vilniaus miesto savivaldybės tarybos narė ir Sveikatos komiteto pirmininkė Auksė Kontrimienė, žurnalistas, sveikatingumo metų iniciatorius ir knygos „Sveikata, kuri mus saugo“ autorius Juozas Dapšauskas, edukologė ir psichlogė Aistė Jasaitytė-Čeburiak, Lietuvos teatro ir kino aktorius, renginių vedėjas, grupės „Liūdni slibinai“ narys ir laidos „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ vedėjas Dominykas Vaitiekūnas. Dalyviai taip pat turės atsakyti ir į televizijos laidų ir renginių vedėjo Andriaus Rožicko, emocinės paramos tarnybos „Jaunimo linija“ direktoriaus Pauliaus Skruibio, grupės „G&G Sindikatas“ įkūrėjo ir lyderio Gabrieliaus Liaudansko (Svaro), socialiai atsakingo prekybos tinkloUAB „Rimi Baltic“ atstovo bei Vilniaus visuomenės sveikatos biuro direktorės Gražinos Sidorovienėsužduodamus klausimus.

Pernai rudenį mūsų organizuotame protmūšyje dalyvavo gausus būrys senjorų iš įvairių organizacijų. Tikimės, kad šiais metais taip pat sulauksime didelio susidomėjimo ir planuojame, kad šiame renginyje dalyvaus apie 300 žmonių. Protmūšis vyks 2015 m. lapkričio 5 d., 15:00 val. Vilniuje, Forum Palace „Galaxy“ renginių salėje. Vilniaus visuomenės sveikatos biuro komanda tikisi padovanoti šio renginio dalyviams ne tik smagų ir turiningai praleistą vakarą, bet ir padėti visiems suprasti, kad sveikata yra pats brangiausias žmogaus turtas.

VVSBRenginio organizatorius: Vilniaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras

Renginio globėjas: Vilniaus miesto savivaldybė

Renginio rėmėjai:

UAB „Rimi Baltic“, Druskininkų natūralus mineralinis vanduo „Hermis“, UAB „Alma littera sprendimai“, restoranas „Senoji trobelė“, savaitraštis „Savaitė“, vaistažolių ekspertai UAB „Acorus Calamus”.

Informaciją parengė:
Martyna Milieškaitė / vvsb.lt

Įvertinkite!
[Balsavo: 0 Vidurkis: 0]

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.