Visi gimstame princai ir princesės
0 (0)

3 Responses

 1. PETRAS PIKSRYS parašė:

  Taip, tai tiesa. Mes įdedame į savo darbą visą save, aukojame laisvadienius, asmeninį gyvenimą, atsisakome savo malonumų, žodžiu tobulėjame kokioje tai srityje gal tai moksle, gal amate gal dar kur kitur, bet…..visada atsiranda pavyduoliai, kurie viską sumenkina, išjuokia, mus pažemina. Po to aiškina, jog mes patys esame kalti.

  • Angela parašė:

   Visais laikais buvo ir bus tikri ar tariami karaliai, pavyduoliai, prisitaikėliai (pastarųjų labiausiai vengiu), \”dvaro\” juokdariai…Svarbiausia turėti savo vertybes ir jomis vadovautis. O visa kita pakeisti ne mūsų valioje ir gal net nebūtina. Ir nereikia itin džiūgauti jei mums pritaria ar itin nerimauti, dar blogiau-įrodinėti savo tiesas, jei kritikuoja, pavydi ir pan. Viskas tik mūsų reakcijos. Mokomės teigiamų ar neutralių reakcijų ir viskas bus OK:)

  • Angela parašė:

   Visais laikais buvo ir bus tikri ar tariami karaliai, pavyduoliai, prisitaikėliai (pastarųjų labiausiai vengiu), „dvaro” juokdariai…Svarbiausia turėti savo vertybes ir jomis vadovautis. O visa kita pakeisti ne mūsų valioje ir gal net nebūtina. Ir nereikia itin džiūgauti jei mums pritaria ar itin nerimauti, dar blogiau-įrodinėti savo tiesas, jei kritikuoja, pavydi ir pan. Viskas tik mūsų reakcijos. Mokomės teigiamų ar neutralių reakcijų ir viskas bus OK:)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.