Žmogus – tai paprasta

2 Responses

  1. Jonas parašė:

    Puikus straipsnis, taip pat norėčiau pasidalinti ištrauka iš knygos kuri verčia susimastyti „Štai taip Zaratustra kalbėjo“ Friedrich Nietzshe

    Valstybė – tai šalčiausias iš visų šaltų siaubūnų. Šaltai jinai meluoja, ir melas šis iš jos burnos mums plūsta.

    Valstybė melą skleidžia visom kalbom – tiek gėrio, tiek ir blogio; ir ką jis sako – grynas melas, o ką ji turi, turi tik pavojus.

    Valstybė – tai nuodų gėrikai, gerieji ir blogieji, valstybė – tai dalykas, kur žmonės aliai vieno save praranda patys, gerieji ir blogieji, kur žudosi visi iš lėto ir tai „gyvenimu“ vadina.

    Pažvelkite į tuos atliekamuosius! Jie vagia darbus išradėjų ir savinas lobius išminčių: švietimo vardą jie šitai vagystei davė – ir viskas virsta jiems liga, nelaime!… Jie serga nuolatos ir lieja tulžį – jie laikraščiu vadina šitai. …Turtus jie kraunasi ir vis skurdėja.

    Visi jie veržiasi į sostą: jų galvos pramuštos dėl jo – lyg laimė ten sėdėtų! Dažnai tik mėšlas soste sėdi, ir neretai ant mėšlo sosto stūkso.

    Išties, kas maža turi, tas bus mažiau ir turimas: tebus palaimintas neturtas mažas!
    Kur baigiasi valstybė, tik ten prasideda žmogus, kuris nėra nereikalingas.
    Kur baigiasi valstybė, nukreipkite ten savo žvilgsnį, o broliai mano!

    „Apie naująjį dievaitį“

  2. Vytautas parašė:

    Na po savo keistų nuotykių ir komos būsenos supratau kad iš tikro viskas gan paprasta. Nesigilinant į praeitį o tik į dabartinę pasulėdarą ir žmogaus sandarą būtų taip. Yra šis materialus pasaulis ir yra ne materialus dviejų lygių pasaulis. Žmogus taip pat keistos konstrukcijos. Yra šis kūnas ir dvi ne materialios minčių sankaupos su vyriška ir moteriška logika. Viena randasi kūne iki mirties ir valdo jį kita randasi ne materialiam pasaulyje. Kritiškais atvejais perima šio kūno valdymą arba formuoja palankių įvykių seką. Prasmė ir tikslas labai paprasti. Išmokti gyventi vadovaujantis laisvos valios principu t.y. priimami sprendimai turi maksimaliai įmanomai tenkinti šį principą. Jei ne automatiškai įsijungia priežastis pasekmė ir esam koreguojami. Pastebim ar ne korekciją jau atskiras klausimas. Maža to ne materialiam pasaulyje esanti mūsų antra pora per nuojautą koreguoja mūsų mokymosi procesą, nes prieina prie visos esamos ir praeities nuo savo atsiradimo informacijos. Galutinis tikslas išmokti laisvos valios principo naudojimo, išlaikyti atitinkamą egzaminą ir daugiau neįsikūnyti šioje žemėje, o tapti analogiškos visatos kūrėjais tokiais kaip pirmapradės amžinos minčių sankaupos su moteriška ir vyriška logika. Viskas elementariai paprasta. Aišku iki 2012m buvo dar viena struktūra maišiusi šiam procesui tai dievas kuriuo tiki žmonės. Joks ten dievas tik žmonių tiek teigiamom, tiek neigiamom emocijomis mintanti struktūra. Bet dabar jos nėra. Liek tik gyventi ir labai paprastai tobulėti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *