fbpx

Vienas kito negalime paleisti
0 (0)

1 Response

 1. Sandra parašė:

  Jus nepasitikite savimi ir nuolatos save lyginat su jo buvusiomis. Tai natūralu, nes turbūt jis apie jas kalba gerai, o jei Jūs nesate į jas labai panaši, baiminatės, kad galite būti ne tokia artima jam, kaip jos.
  Toliau, prasidėjo santykių „audra” būtent dėl šio įvykio, kaip Jūs įvardijate – irgi natūralu. Galbūt nesijaučiate pilnavertė, ypač jei jis kažką paveda atlikti buvusiai merginai negu Jums.
  Na ir paskutinis etapas – nesusitaikymas+rutina. Taip, būtent rutina. Gal ir keista tai girdėti, bet visą šią susidariusią situaciją paaštrina būtent rutina.
  Ir žinoma – tai taip pat natūralu. Kodėl taip sakau? Nes Jūs sakote, kad vienas kitą mylite, bet vistiek viskas ritasi žemyn. O tai, kas pradėjote matyti vienas kito trūkumas -ne naujiena. Juk Jūs du skirtingi žmonės, o kai buvote apimti „meilės svajų” matėte tik vienas kito gerąsias savybės, o įsisukus rutinai – pradėjote pastebėti trūkumas ir visa kitą. Ir čia viskas suprantama, skirtumas tik tas, kaip Jūs su tai susitvarkysite.
  Visi žmonės susiduria su šiais sunkumais, tik kiekvienas skirtingai jas sprendžia. Ir čia tikri „paistalai” kai sakoma, kad jei ilgai išgyveno gražiai ir pan, tai jie skirti vienas kitam. Ne, esmė slypi visai ne ne tame. O žinai kur? Pastangose! Ir turi stengtis abu žmonės, o ne vienas. Šiuo atveju, iš tavo laiško, tai tu turi jam padėti išlaikyti Jūsų santykius.
  Kaip vienas žmogus ištartų: „lengva tau sakyti”. Taip, man lengva, nes jau tai perėjau. Ir tikrai galiu garantuoti, kad viskas slypi pastangose, pagarboje ir pasitikėjime. Žinoma, jei stengiasi abu.

  Taigi, mano patarimas, jei jis rodo pastangos, atsiliepk. O jei nenori – tada netikiu, kad tu jam jauti tuos pačius jausmus ar kitaip tariant „myli”.

  Nebent tu esi pasimetusi ir pati nesusivoki savo jausmuose. Jei tikrai nori su juo būti ir jis rodo pastangos – tai nuostabu, nes tada turite daug galimybių viską „sutvarkyti” kartu su tavo pastangomis. Gerai pagalvok, ko tu nori iš jo. Ir faktas – jis nebus toks, kokio nori Tu. Tai tikrų tikriausias faktas.

  Jis gali tik kažką pakoreguoti, bet nepasikeisti. Ar tikrai nori, kad jis būtų toks, kokio nori tu? Žinoti viską apie jį? Jog neturės galimybės tave nustebinti, nes tu žinosi ką ir kaip jis darys. Na pagalvojimui. Galbūt jei jis bus tokio kokio nori, jis tau taps nebeįdomus ir namuose įsivyraus – NUOBODYBĖ?

  Pirmiausia reikia pradėti nuo savęs, jei tau kažkas netinka tavo partneryje. O iš tavo laiško supratau, kad iš tavęs pastangų – maža.

  Sėkmės Tau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.