Vertybės ir idealai

Interpretacija:

1. Žmogus su kuriuo Jūs vaikštote užima svarbią vietą Jūsų gyvenime.

2. Jei aplink Jus daug spygliuočių, tai greičiausiai jaučiatės taip, lyg aplink Jus būtų daug negeranoriškų žmonių. Jei miškas lapuotis, tai Jūs, greičiausiai, savo artimiausios aplinkos aplinkos atžvilgiu, nusiteikę draugiškai.

3. Žirgas nusako Jūsų priešingos lyties idealą.

4. Tai, kaip Jūs pereinate upę parodo Jūsų santykius su aplinkiniais bei partneriu, antrąja puse. Jei įsivaizdavote, kad jojate raiti – Jumyse vyrauja egoistiškas požiūris į draugus ir antrąją pusę, noras dominuoti. Jei ėjote per upę atskirai, tai liudija apie tai, kad Jūs nedrąsiai, atsargiai suartėjate su kitais žmonėmis, esate nepatiklūs savo partnerio atžvilgiu. Jei ėjote šalia žirgo/kumelės laikydami už pavadžio – tai liudija apie pasitikėjimu grįstus ir demokratiškus Jūsų santykius, tiek su aplinkiniais žmonėmis, tiek ir su Jūsų partneriu.

5. Siena simbolizuoja tai, kaip Jūs matote problemas savo gyvenime… Iš čia plaukia ir visos kitos pasekmės: jei siena ilga ir be durų, tai Jūsų problemos Jums atrodo neįveikiamos, jei siena saikingo dydžio ir turi landų, tai visos problemos, paprastai, Jums atrodo įveikiamos.

P.S. Pasidalinkite komentaruose kiek atitiko rezultatai. AČIŪ!

Į pradžią>>

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.