8 savaičių mindfulness grįstos kognityvinės elgesio terapijos grupė „Laikas sau“

Kviečiame registruotis ir dalyvauti dėmesingu įsisąmoninimu (angl. mindfulness) grįstos kognityvinės elgesio terapijos (MBCT) programoje. Programa vyks per nuotolį, internetu, ir truks 8 savaites.

MBCT susideda iš kognityvinė elgesio terapijos, praturtintos dėmesingo įsisąmoninimo (angl., mindfulness) technikomis. Kognityvinės elgesio terapijos praktikos padeda atpažinti savo mintis ir įvykių interpretacijas, jų ryšį su jausmais, o mindfulness praktikos mažina automatinį reagavimą į įvairias gyvenimo situacijas, didina sąmoningumą, stiprina gebėjimą priimti gyvenimo patirtis be kančios.

Tyrimai atskleidžia, kad mindfulness grįsta kognityvinė elgesio terapija efektyvi:

  • Gydant depresijos epizodus;
  • Mažinant tikimybę susirgti depresija pakartotinai;
  • Mažinant stresą ir didinant atsparumą;
  • Mažinant nerimą;
  • Mažinant pasikartojančius galvos skausmus;
  • Mažinant perdegimo simptomus;
  • Didinant psichologinę gerovę.

Grupinėje MBCT programoje kviečiame dalyvauti žmones, turinčius emocinių sunkumų, taip pat norinčiu skirti laiko sau, ieškantiems vidinės ramybės bei visiems, kas nori susipažinti su mindfulness praktikomis, bet neturi galimybės fiziškai atvykti į mindfulness grupę.

KAIP VYKS UŽSIĖMIMAI?
Užsiėmimai vyks per nuotolį, dėl to svarbu turėti gerą interneto ryšį ir technines galimybes iš tylios ir ramios vietos bendrauti internetu.

LAIKAS:
Pirmadieniais 18.00 – 20.00:
Gegužės 21 d.
Gegužės 28 d.
Birželio 4 d.
Birželio 11 d.
Birželio 18 d.
Birželio 25 d.
Liepos 2 d.
Liepos 9 d.

UŽSIĖMIMUS VES:
Psichologė, įsisąmoninimu grįstos psichologijos ir kognityvinės elgesio terapijos (KET) praktikė, Lietuvos įsisąmoninimu grįstos psichologijos asociacijos narė Elnora Jachjajeva.

Psichologė, kognityvinės elgesio terapijos (KET) psichoterapeutė, Lietuvos įsisąmoninimu grįstos psichologijos asociacijos narė ir asociacijos vykdomų mokymų „Įsisąmoninimu (mindfulness) grįstos kognityvinės ir elgesio terapijos pagrindai“ dalyvė Kristina Paradnikė.

REGISTRACIJA IR APMOKĖJIMAS*:
8 užsiėmimų kaina 89 eurai. Mokėti galima dalimis (registracija bus patvirtinta sumokėjus pirmą įmoką 39 eurus).
Mokėjimą galite atlikti čia: http://bit.ly/demesingumas-8

*Pinigai atsisakius dalyvauti likus mažiau nei savaitei iki užsiėmimų negrąžinami.

KONTAKTAI:
Programą organizuoja VšĮ Psichoterapijos ir mokymų centras, svetainė www.psicentras.lt. Visus turinčius klausimų kviečiame kreiptis telefonais 863000149 ir +37062241199 arba el. paštu info@psicentras.lt

Iliustracija: It’s me Neosiam / pexels.com/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *