fbpx

Aš jį labai mylėjau ir lepinau, stengiausi dėl mūsų draugystės, o jam buvo visiškai vienodai
0 (0)

8 Responses

 1. Anonimas parašė:

  Taip, labai teisingas atsakymas. Is tiesu taip tik atrodo, kad be to zmogaus gyventi neiseitu, taciau laikas yra pats didziausias sirdies gydytojas :) Ateityje tik nusisypsosi del tokios dabartines savo busenos, kai rasi zmogu, kuris gal but myles jus labiau ;)))ir suprasi, kad vis del to, santykiai su tavo ex, buvo tiesiog isbandymas, siokia tokia patirtis ar pamoka.

 2. anna parašė:

  Ausrine, tokiuose santykiuose as isbuvau 5 METUS ir tikrai suprantu kaip jautiesi, bet patikek nuo isiskirimo praejus tam tikram laikui kuri tu privalai atkenteti suprasi, kad tau sito ko dabar taip reikia nebereikia suprasi, kad nebenori but ignoruojama ir viena stengtis islaikyt santykius.

 3. Milena parašė:

  O maniau, kad viena tokia esu…:) As irgi taip beveik 5 metus isdraugavau, jei tai galima vadinti draugyste. Ir situacija identiska…Tik galiausiai kai as palikau,veliau suzinojau, kad tai buvo jo provokacija, kog ji palikciau, nes jis jau kita turejo. Taigi dziaukis palikus ir nepraradus savigarbos. Padarei gera sprendima .Beja, man toks suvokimas atejo tik po pusmecio.

 4. Er... parašė:

  Man panašei viskas buvo tik aš vaikinas ir mergina taip elgesi su manim, aš ja visa širdim mylėjau o ji va taip šaltai visa laika, ir visada pasiteisindavo kad nuotaikos ner, kad mokslai ar darbas.. O kai prieidavome pabaiga santykiu, kai aš jau negaledavau ir noredavau išsiskirt ji sakydavo kad myli mane kad aš jos meiles ne vertinu ir ne suprantu jos. O aš jai duodavau šansa kiekviena kartą.

 5. krystyna parašė:

  jaučiasi kad atsake teises psichologe..sausai, negiliai ir techniškai

  • Ginija parašė:

   Krystyna , atsakymas protingas ir nuleidziantis mergyte is padebesiu ant zemes. Nejaugi psichologe turetu kartu su ja verkti , kad mergyte turi aukos sindroma ?

 6. Vaikinas parašė:

  Esu (trumpai) pabuvojęs tokiuose santykiuose, kur mergina visaip tą dėmesį rodo, rūpinasi, pyksta kai negauna to dėmesio atgal. Tokie santykiai į vienus vartus yra analogiški tokiai situacijai:

  Jonas žaidžia smėlio dėžėj su savo žaislais. Jis čia atėjo vienas, gal laukia draugų. Čia prieina Karolis, jam labai vieniša ir savo žaislų jis neturi, tad labai nori prisijungti prie Jono. Visaip jį kalbina, padeda statyti garažą. Tačiau Jonas čia nori žaist vienas, arba, laukia tikrų savo draugų. Jis susirenka savo žaislus ir eina suptis. Tačiau ir čia Karolis jį persekioja. Galų gale Jonui nusibosta toks dėmesys ir jis išeina namo.

  Juk Karoliui būtų kvaila pykti ant Jono, kad tas su juo nežaidė? Tačiau jis vis tiek pyksta. Bet tai praeina, kai Karolis išmoks žaisti su savimi ir nereikalaut dėmesio iš kitų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.