fbpx

Bijau, kad niekada nesusirasiu nieko pastovaus
0 (0)

3 Responses

  1. SANDRA parašė:

    SIULOMAS ATSAKYMAS TAI DEL ROBOTO…PROGRAMUOJAMAS….O KAM TTO REIKIA ZMOGUI.???/SISKLAUSYK I SAVE.SUSIPAZINK SU SAVIMI…IR KOKIOS BEBUTU APLINKYBES …NEBEK NIEKUR..NUO SAVES JUK NEPABEGSI.AS MANAU ESI MENISKA ASMENYBE…TIK TAS TAVO MENISKUMAS MIEGA TAVYJE…PAZADINK..NEISKOK PAGALBOS KITUR ..PADEK PATI SAU.TU SVARBI TIK TAU PACIAI.SEKMES.

  2. Elena parašė:

    Kitą kartą, kai ateis vėl eilinio pokyčio momentas, nesvarbu, darbas, draugai, studijos ar pan., sustok akimirkai, ir paklausk savęs, ką jaučiu? Kas manyje, viduje, reikalauja pokyčio? Greičiausiai yra kažkoks jausmas, kurio nenori pajausti, ir nuo bėgi. Nes atrodo, kad tas jausmas, jei leisi jam pasireikšti, jis tave pražudys, ant kiek stiprus ir nemalonus jis bus. Sustabdyk tą akimirką pvz. valandai ir sąmoningai leisk sau pajausti tą jausmą, nuo kurio bėgai. Net jeigu jis toks baisus, žinosi, kad po valandos jis baigsis, tu tiesiog toliau pasielgsi taip, kaip esi įpratusi nuo jo pabėgti – atliksi pokytį. O po valandos elkis toliau taip, kaip atrodys geriausia. Kas žino, galbūt po kažkelinto karto, kai jausmas bus gavęs vietos pasireikšti, gal ir bėgti nebebus nuo ko, ir pokytis staiga pasirodys ne toks jau ir reikalingas ;) Sėkmės nelengvame savęs pažinimo kelyje ;)

  3. Juozas parašė:

    Manyciau tai yra atsakomybes baime, man paciam seniau taip budavo atrodo lyg kazkur pabeges jos nebeturesi, bet nuo saves niekur nepabegsi, manau rask veikla kuri tau patinka ir uzsiimk ja. Sekmes :)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.