fbpx

Gavau viešų darbų už pašalpą: gėda susitikti kaimynus
0 (0)

3 Responses

 1. Marija parašė:

  Per matyt negaliu ir nuryti tą jausmą, kadangi ta gėda iš puikybės, neduok Dieve palaikys durneliu. Ar tu save pats tokiu laikai?

 2. Suprantantis parašė:

  Gėda yra gyventi iš pašalpos, o tai, kad dirba tokius darbus, tiesiog parodo, kad štai jis toks. Jeigu gėda, reiškia supranta, kad blogai būti išlaikytiniu. reiškia – keisk gyvenimą. O dabar dirbk, tai įvertinimas už tavo ankstesnius poelgius. O toliau, elkis taip, kad nereikėtų vėl patekti į analogišką situaciją.

 3. Pasipiktines parašė:

  sveikas,
  nedirbk – pakovok už savo teises. Tikrai nėra būtinybės tau atlikinėti viešuosius darbus už pašalpą, ypač jaunam žmogui tai gali būti ypatingai skaudu. Visiškai tave suprantu. Manau jei paduotum Lietuvą į žmogaus teisių teismą, tikrai laimėtum. Paieškok advokato kuris už sėkmes mokestį tave atstovaus ir pirmyn. O jei nesinori bylinėtis, tavo vietoje vis tiek nedirbčiau, jau geriau eičiau į kokį fabriką dirbti, nei jausčiau baimę ar gėdą, kad sutiksiu pažįstamus. Nesi visiškas nevykėlis, esi pakankamai raštingas, kad susirastum darbą. Tik nenuleisk rankų ir kovok už save!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.