Ingos Juodkūnės knygos „Rytoj vėl patekės saulė“ pristatymas

Frank Mckenna / Unsplash

2019 spalio 1 d. 18 val. kviečiame jus į romano „Rytoj vėl patekės saulė“ pristatymą ir susitikimą su autore.

Inga Juodkūnė – psichologė, dėmesingo įsisąmoninimo (ang. mindfulness) trenerė. Debiutiniame romane „Rytoj vėl patekės saulė“, remdamasi asmenine patirtimi, aprašė vidinę žmogaus kovą su depresija, siekį ir užsispyrimą gyventi kiekvieną akimirką renkantis būti, o ne grimzti į prarają.

„Ši knyga jums ir apie jus (mus). Apie jūsų (mūsų) buvusį, esamą arba būsimą kentėjimą. Apie jūsų (mūsų) ieškojimus ir atradimus. Apie pastangas, nusivylimą jomis ir vilties atgavimą. Apie jūsų (mūsų) gyvenimo prasmę. Apie iššūkius ir sunkumus, kuriuos teks įveikti. Tikiu, kad ji padės jums… Ne, ne kentėti. Ji padės gyventi. Gyventi savo gyvenimą“. med. dr. Julius Neverauskas, gydytojas – psichoterapeutas

„Rašytoja lyg Stalkeris veda skaitytoją per negyvenimo zoną. Aprašymas toks nuogas ir vaizdingas, kad nejučiomis įtraukia ir leidžia nugara pajusti stingdantį beprasmybės alsavimą ir trapią išgyvenimo viltį. Manau, tai labai svarbi patirtis norint geriau suprasti tuos, kurie keliauja balansuodami tarp gyvenimo ir mirties. O juk taip bet kada gali nutikti mūsų artimiausiems žmonėms.“
Algirdas Toliatas, kunigas.

Susitikime diskutuosime apie drąsą būti atviram, apie tai, kur baigiasi (savi)terapija ir prasideda kūryba, dalinsimės knygos atsiradimo istorijomis.

Pokalbio dalyviai: Inga Juodkūnė, gydytojas – psichoterapeutas med. dr. Julius Neverauskas, rašytoja, dramaturgė ir scenaristė Teklė Kavtaradzė.

Renginio moderatorė Rusų dramos teatro vadovė Olga Polevikova.

Kviečiame ir laukiame visų Nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje, 3a. renginių erdvė.
Renginio metu bus galimybė įsigyti knygą.

Renginys facebook’e.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *