Susitikimas su savo autentiškumu per judesį
0 (0)

Mes turime gilų norą būti pamatyti ten giliai, giliai, kokie esame iš tikrųjų. Mes ilgimės susitikti su savimi, su savo skirtingomis asmenybės dalimis ir apkabinti dėmesiu tai, kas esame savo viduje, priimti, pamatyti, leisti sau būti taip, kaip šią akimirką esame, iš tikrųjų priimti save ir išgyventi savo vidinę tiesą. Ateina laikas, kai nebenorime daugiau jaustis nepakankamais ir nuolatos siekti „save pataisyti“ arba apsimetinėti prieš save ir kitus.

Aš kviečiu susitikti su savimi tokiu, koks esi šią akimirką. Kai esi džiaugsmingas – patirk tai pilnai, kai jauti liūdesį – apkabink save jame, kai pyksti – leisk pykčiui reikštis per kūną, kaip jam norisi. Kai jauti baimę ar nerimą, pastebėk kokius pojūčius jis sukelia tavo kūne ir pakviesk prabilti per judesį.

Tai yra gili atjauta sau, kai mes be vertinimo ir smerkimo galime priimti tai, ką pastebime. Kūnas yra įrankis suvokti save giliau, jis nemeluoja. Tai, kas buvo nesąmoninga, nematoma gali būti įsisąmoninta per judesį ir kūno pojūčių stebėjimą.

Dažnai taip intensyviai „gyvename galvoje“, kad dėl informacijos gausos ir nuolatinio galvojimo bei analizavimo sunku susivokti – kaip jaučiamės, ko norime, ką norėtume keisti gyvenime. Neretai būna sunku išreikšti save žodžiais, nes mes paprasčiausiai nežinome atsakymo. Tačiau mūsų kūnas akimirksniu gali sugrąžinti mus į šią akimirką bei į mūsų šios akimirkos tiesą. Be jokių filosofavimų, samprotavimų, o tiesiogiai per patyrimą.

Sutelkę dėmesį į kūną, jo pojūčius mes sieksime išreikšti savo vidinį pasaulį per judesį. Tai yra neverbalinė išraiškos forma, dėl to ji neturi ribų. Viskas kas vyksta su tavimi yra autentiška tau asmeniškai ir tu gali leisti sau tai pamatyti, išgyventi bei išreikšti per kūno formas, pozas, judesius, garsus.

Vidinė ramybė ir saugumas ateina, kai galiu leisti sau būti visokiu ir priimti save. Stebėti, suprasti, mylėti. Tuomet mūsų kūnas tampa mūsų namais.

Pamatyk save ir būk pamatytas.
Ateikite, kas išsiilgote tikro ryšio su savimi.

Inga Dirsytė – Tubienė – medicinos psichologė, Jungtinės Karalystės institute studijuojanti trejų metų trukmės Integruotos kūno ir judesio terapijos programą (ibmt.co.uk).

Trukmė: 2 val.
Kaina: 10 eurų
Vieta: Basanavičiaus g. 29A, 4 aukštas, Chandrashila salė, Vilnius
Data ir laikas: Spalio 19 d. 11:00- 13:00 val.

Vietų skaičius ribotas, tad būtina rezervacija el. paštu Inga@autentiskasgyvenimas.lt
Taip pat renginį galite rasti FB https://www.facebook.com/events/2397349010362207/

Ką atsinešti: judesių nevaržanti apranga, vandens buteliukas.

Gali dalyvauti visi, kam rezonuoja renginio aprašymas. Nereikia jokio išankstinio fizinio ar psichologinio pasiruošimo.

Daugiau apie mane autentiskasgyvenimas.lt
Taip pat galite registruotis individualioms konsultacijoms.

Užsiėmime remsiuosi Autentiško judesio disciplina (https://disciplineofauthenticmovement.com/)
Integruotos kūno ir judesio terapijos studijomis (ibmt.co.uk)

Įvertinkite!
[Balsavo: 0 Vidurkis: 0]

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.