Jaučiuosi mėsos gabalu, kuris gyvenime nieko nebenori
0 (0)

Dying plant on window sill --- Image by © Samantha Mitchell/Corbis

© Samantha Mitchell/Corbis

Klausimas: Gyvenime priėjau tokią būseną, kai tiesiog nedomina niekas, nei žmonės, nei veiklos, domėjaus šunimis, dabar net abejoju ar turėjimas augintį sužadintų viltį dėl kažko gyventi. Tiesiog jaučiuosi mėsos gabalu, kuris gyvenime nieko nebenori, visiškai nieko…

Sandra

Atsakymas: Labas, Sandra,

galiu įsivaizduoti, kaip yra sunku, kai niekas nedomina, kai nieko nebenori. Skaudžiai skamba Tavo žodžiai „jaučiuosi mėsos gabalu“. Atrodo, kad po jais slepiasi išties skausmingi išgyvenimai.

Skaitant Tavo laišką neramu, kad gali turėti minčių apie savižudybę. Kai nieko nebenori ir, atrodo, nebėra kas sužadintų viltį dėl ko gyventi, gali tokių minčių kilti. Tad svarbu, kad rašai ir daliniesi – ieškai, už ko užsikabinti. Būsena, kada niekas nedomina ir nieko nenori gali būti ir depresijos požymiai. O tuomet labai svarbi yra specialisto pagalba.

Labai norisi pakviesti Tave nelinkti vienai su savo skaudžiais išgyvenimais ir kreiptis pagalbos į psichologą. Konsultacijų metu turėtum galimybę geriau suprasti, kas su Tavimi vyksta, kaip būtų galima išbristi iš šios sunkios būsenos.

Pasirūpink savimi.

Psichologė Irma Skruibienė
skruibis.lt, namuterapija.lt

Įvertinkite!
[Balsavo: 0 Vidurkis: 0]

7 Responses

 1. tadas parašė:

  labai jus suprantu, nes pats tokioje padėtyje.
  laikykitės ir bandykite domėtis savimi, t.y. ieškokite priežasčių kodėl tai vyksta.
  Raskite atsakymus, o psichologai tikrai padės nukreipdami kur link ieškoti atsakymų, tačiau tik pati Jus juos rasite.

 2. :) parašė:

  Na durnesnio komentaro (šio puslapio) nesu skaitęs…, „kreipkis į psichologą” ir „pasirūpink savimi”…, kam išvis teikiat psicholginę pagalbą jai negalit jos suteikt…, chebra susiimkit, galit ir geriau :)
  Jai aš būčiau tos merginos vietoje, perskaičius komentarą šio puslapio redakcijos – dar blogiau pasidarytų :D

  O merginai sėkmės! Visiem pasitaiko blogų dienų/savaičių/metų, bet ateina ir ta diena kai išgirsti tikrai gerą dainą kuri tave verčią šypsotis/šokt, su ta daina ir reik gyvent, neklausyt jokių kitų ir neleist kas kitas savają prikištų.. :)

  • tadas parašė:

   O Jus matyt labai mėgstat pasirodyti, kad netveriat džiaugsmu kitus kvailiais laikyti?
   Žmogus rašo, vadinasi supranta iš esmės.
   o padėti gali tik ji pati sau

  • Agne parašė:

   Zole veikia trumpai..

   • zolininkas parašė:

    Jei jos turi pakankamai, tada ji veikia ir ne taip jau trumpai. O jei ji medicinine tai visko gali buti kad padetu isbristi is tokios bukles.

 3. Ziggy parašė:

  Patarimas komentatoriams – jei neturite ka pasakyti, geriau isvis nieko nerasykite.

  Sandra, turiu tau tris sprendimo budus, kurie galbut pades:

  1) Isbandyk nemokama super programele #headspace
  2) Uzsiregistruok platformoje, kurioje tave tikrai supras – 7cupsoftea.com
  3) As padedu savo noru blogai besijauciantiems zmonems. Jeigu jauti, kad susirasinejimo draugas tau siuo atveju padetu, rastelk – uttergultman@yahoo.com

 4. erik parašė:

  Stenkis daugiau laiko praleisti gryname ore, išeiti pasivaikščioti, pasėdėti skvere valandėlę – netrukdomai, be telefonų ir muzikų, ausinukų, tiesiog klausytis aplinkos ritmo. Klausytis, klausytis ir palengva atlėgs sunkumas. Jei nejauku sėdėti vienai ant suoliuko, pasiimk didelį sąsiuvinį, pasidėk šalia, laikyk tušinuką – niekam nekils smalsių klausimų.

  Jei nesinori niekur eit iš namų, vis viena tenka išnešti šiukšles arba nueiti iki parduotuvės – tad tą kelionę paversk ne 10 mminučių iš A į B, o 40minučių pasivaikščiojimu nuo namų iki parduotuvės, įterpdama daugiau raidžių tarp A ir B, apeidama didesnį vingį, nes svarbiausia – pabūti lauke gryname ore.

  Gamta pasižymi unikalia savybe, jog ji priima ir nuramina visus. Tai sunkiai nusakoma ir skubant pro mašinos langus to nepamatysi, bet kai klausaisi jos ritmo…Lapų..Vandens šniokštimo..Ugnies spragsėjimo tai veikia raminamai.
  Na jei visai visai sunku iškišti nosį net į balkoną, tai bent jau kompiuteryje youtubė pilna vandenyno garsų (ocean sounds), degančio židinio spragsėjimo (burning fire sounds).
  Ieškoti nusiraminimo ir viskas ims pamažėl dėliotis į savo vietas.
  Ir Ziggy viską sako teisingai.

  Tvirtumo ir vilties!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.