Kaip atpažinti nesėkmės ženklus?
0 (0)

5 Responses

 1. Pasiduodanti parašė:

  Ką daryti? Kodėl taip nutinka žmonėms? Gal kas gali atlikti tyrimą, kaip jaučiasi emigravusių tėvų vaikai? Gal čia tame problema, kad šalia nėra tėvų? Vienišumas, ilgesys, kažkoks dvasinis štilis ir ”paralyžius”… Nebegaliu. Metai po metų siaubingi nuosmukiai ir paprasti pakilimai. Nebegaliu. Tikrai sunku taip gyventi, nežinau, kodėl nerandu jėgų su tuo kovoti. Tik pasiduoti lengviau visko…

 2. Migolo parašė:

  Oi straipsnis kaip tik man.. tik mano laiko svaistymas t.y. keliones.. o juk zinau kam esu sutevrta, ir zinau kam esu pasaukta, ir zinau ka tureciau daryti, kad tapciau tuo kuo galiu tapti… ir va.. kazkodel renkuosi pralaimeti.. kodel?

 3. SANDRA parašė:

  ISVYKE TEVA.AR ISVYKE VAIKAI…MES TURIME GYVENTI DEL SAVES IR SAVO GYVENIMA.YRA KAS SALIA AR TUSCIA..MES TURIME GYVENTI.DZIAUGTIS.MYLETI .ATLEISTI.SUSIKURTI APLINK SAVES TOKI PASAULY KOKS MUS PATENKINS.KURIAME BUS GERA GYVENTI.IR GYVENKIME SAVO GYVENIMA.PAGAL SAVO ZMONISKUS POREIKIUS.NEZIUREKIM KAIP GYVENA KITI.NELYGINKIME SAVO GYVENIMO SU KITO GYVENIMU.GYVENKIME PATYS .GYVENKIME SAU.KURKIME.TIK NEBUKIME EGOISTAIS.

 4. MinorDudle parašė:

  Gal dar reikėtų atlikti tyrimą, kaip jaučiasi socialinėse šeimuose gyvenantys vaikai, ar vaikų globos namuose? jų likimas, ir ką jie pasirinks smarkiai priklauso nuo jų pačių, ar jie sugebės nugalėti aplinkti ir pasirinkti tai kas šviesu ar eis tais pačiais pramintais keliais. Gyvenimas dėl to ir yra permainigas, kad jame gausiu pakilimų ir nuosmukių po kurių galėtume pakilti dar aukšiau. Kovotojai, užsispyrėlai, norintys kažką pakeisti pakyla ir ieško galimybių. Kas lieka pargriuvę gyvenima daugiau nieko nemato. Jei pradėtų žiūrėti į dangų ieškoti galimybių save išbandyti netik laiko deginančiuose užsėimuose kaip azartiniai žaidimai, bereikšmiai pokalbiai, pakiltų daug aukščiau. Vieni plaukia pasroviui, o kiti nepaisydami sroves, iriasi ten kur nori.

 5. lkl parašė:

  nežinau kodėl, bet po šio straipsnio pasijutau, kad gyvenu beprasmiškai, tik gaila, kad neradau straipsnyje tos prasmės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.