Kaip emociškai pasiruošti reikalingai plastinei operacijai?

Tam tikri kūno pasikeitimai kartais sukelia tiek nemalonias emocijas, tiek tam tikras fizines problemas, kurios trukdo kokybiškai gyventi. Todėl reikalingos plastinės operacijos – ne tik apie grožį, bet ir sveikatą. Vis dėlto, net ir inovatyvios, greitos plastinės operacijos neretai būna ne tik fiziškai, bet ir emociškai sunkus, laiko reikalaujantis sprendimas. Atsižvelgdami į tai, pateikiame 4 žingsnius, kurie padės sumažinti stresą ir pasiruošti procedūrai.

1. Žinokite aiškią priežastį

Visų pirma, prieš priimdami sprendimą, įsitikinkite, kad šį pasirinkote dėl savęs, savo poreikių, o ne dėl kitų. Juk plastinė operacija suteikia ilgalaikius kūno pokyčius, todėl svarbu žinoti aiškią priežastį, kodėl pasirenkama procedūra. Neskubėkite ir skirkite pakankamai laiko apsisprendimui, analizei. Tik tinkamai apgalvojus, pooperaciniai rezultatai dar labiau džiugins.

Kai kurie išvaizdos pokyčiai gali sumažinti ne tik pasitikėjimą savimi, bet ir trukdyti įprastoms kasdienėms veikloms. Pavyzdžiui, užkritę avių vokai mažina regėjimo lauką ir dirgina akis, todėl ilgainiui gali suprastėti regėjimas. Norint išvengti pasekmių, galimas vienas sprendimo būdas – vokų pakėlimo operacija. Po operacijos ne tik pasikeičia akių forma, žvilgsnis, bet ir pagerėja savijauta.

2. Pasirinkite patikimus profesionalus

Tvirtai nusprendę, pasirinkite patikimus, patyrusius profesionalus. Jie suteiks ne tik naudingą informaciją, bet ir visapusišką priežiūrą viso gydymo metu, palaikymą. Čia svarbiausia – informacija. Turite susipažinti tiek su procedūros eiga, tiek su pooperaciniu laikotarpiu. Tik savo srities profesionalai nuramins ir padės pasiruošti operacijai.

3. Sukurkite sveikus įpročius

Pasirinkę patikimus savo srities profesionalus, pradėkite fizinį pasiruošimą. Tinkamai paruoštas kūnas leis greičiau sugyti žaizdoms, nesvarbu, tai vokų pakėlimas ar kreivos nosies pertvaros korekcija. Gerkite daug vandens, valgykite maistingus patiekalus ir daugiau judėkite. Fiziškai paruoštas, stipresnis organizmas leis mėgautis efektyvesniais operacijos rezultatais.

4. Būkite kantrūs

Nors ir ruošiatės fiziškai, nereiškia, kad daug greičiau sugrįšite į įprastą dienos ritmą. Patyrę chirurgai teigia, kad žaizdų gijimo greitis priklauso nuo paciento odos elastingumo. Vieniems gijimo procesas užtrunka ilgiau, o kitiems – trumpiau. Čia svarbiausia – kantrybė ir nuoseklus gydytojo rekomendacijų laikymasis. Pasidomėkite pooperaciniu laikotarpiu, suplanuokite malonias veiklas, kurias galėsite nuveikti gijimo laikotarpiu (pavyzdžiui, filmai, knygos, kursai, seminarai).

Taigi, atsižvelgę į aukščiau minėtus žingsnius, estetinei procedūrai būsite geriau pasiruošę tiek fiziškai, tiek emociškai. Svarbiausia aiškiai žinoti priežastį ir, žinoma, pasirinkti patikimą kliniką, kurioje dirbantys profesionalai suteiks visą naudingą informaciją. Įvertinkite pasikeitimų poreikį ir gyvenimo kokybės pokyčius po jų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *