Keturi raktai į tavo svajonių darbą

svajoniu-darbas

Kiekvienas jaunas žmogus tikisi ateityje atrasti tokį darbą, kurį mintyse drąsiai galėtų apibūdinti svajonės išsipildymu. Tačiau kaip gauti tą ypatingąjį raktą į taip trokštamą darbą bei karjerą? Siūlome geriau – visą raktų į sėkmę ryšulį!

1 raktas – nebijok svajoti. Prisėsk ir mintyse sau pasakyk, kokios veiklos teikia tau didžiausią malonumą bei kaip mėgsti leisti savo laisvalaikį. Galbūt visa tai galima suderinti su viena ar kita darbo sritimi bei pozicija? Apmąstyk, kokie tavo įgimti bruožai daro tave išskirtiniu ir leidžia be didelių pastangų atlikti darbus, kurie kitam atrodo kaip sudėtingiausia užduotis pasaulyje (pvz.:sukurti sveikinimo atviruką ar suplanuoti asmeninį biudžetą). O gal pameni, kuo svajojai tapti vaikystėje? Juk neretai pirmoji idėja būna pati geriausia!

2 raktas – domėkis, domėkis, domėkis. Nesvarbu ar tai vakaras įsitaisius lovoje, ilga kelionė troleibusu, ar tiesiog pertrauka nuo kasdienių darbų – skaityk su dominančia sritimi susijusias knygas, žurnalus, įsijunk aktualią radijo ar televizijos laidą. Žinių kaupimą paversk maloniu įpročiu ir kiekvienos dienos dalimi. Taip pat nepraleisk progos pasinaudoti interneto teikiamais informacijos lobynais. Susirinkti būtent tau įdomiausią turinį padės tiek RSS, tiek naujienlaiškiai, o pasistengus, tobula aktualijų gavimo priemone gali tapti ir tavo socialinių tinklų paskyrų naujienų  srautas.  Būk pats smalsiausias!

3 raktas – ieškok bendraminčių. Juk ne be reikalo sakoma – dvi galvos geriau nei viena. O dar tobuliau, kai jų šimtai! Mintimis apie savo svajonių darbą ir karjerą dabar dalintis gali ne tik su artimaisiais, tačiau ir su bendraminčiais internete. Įvairių veiklos sričių atstovai buriasi į bendruomenes, kuriose dalinamasi patirtimis, pateikiamos praktinės pamokos, itin vertingi patarimai bei nuoširdžiai žmogiškos rekomendacijos. Tuo pat metu, bendravimas su tos srities atstovais padės suvokti su kuo nori ir gali dirbti bei atsakysi sau į klausimą – ar tie žmonės iš tiesų yra “tavo” žmonės.

4 raktas – griauk asmeninius barjerus. Nuoširdžiai savęs paklausk, ko tu sieki bei NORI ir kodėl to dar neturi. Neretai, ypač jaunam žmogui, tenka rinktis tarp svajonių veiklos ir finansinio stabilumo. Aukso viduriuko paieškos gali kiek užtrukti, tačiau nebijok – įvardinus tai, ko trokšti labiausiai, galėsi žingsnis po žingsnio į šalį nustumti baimes ir rūpesčius.

Jau turi 4 raktus, tad – pradėk veikti! Atsimink, jog dabar yra pats geriausias laikas atverti galimybių duris ir drąsiai žengti svajonių darbo link!

Šaltinis: firsty.lt
Darbo skelbimai jaunimui!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *