KOGNITYVINĖS IR ELGESIO PSICHOTERAPIJOS STUDIJOS
5 (1)

xr:d:DAEyOp5Vbhc:57,j:34513479798,t:22090507

Renkama NAUJA GRUPĖ, norinčiųjų STUDIJUOTI PSICHOTERAPIJĄ, paremtą KOGNITYVINE IR ELGESIO TERAPIJA, Lietuvos sveikatos mokslų universitete. Mokslo pradžia – 2022 m. lapkričio mėn. Kurso vadovas – dr. Julius Neverauskas

Universitetinės profesinės podiplominės studijos ĮVADINIS PSICHOTERAPIJOS KURSAS (kognityvinė elgesio terapija) – jau devintus metus vykdomas mokymas, kuris dėl savo praktiškumo, įvairiapusiškumo bei dėstytojų profesionalumo puikiai vertinamas baigusiųjų ir esamų kursantų.

Mokymai skirti visų specialybių gydytojams, psichologams (baigusiems psichologijos magistro studijas), slaugytojams bei akušeriams, turintiems ne žemesnį nei antros pakopos aukštojo mokslo išsilavinimo (magistro) arba jam prilyginamą laipsnį.

Mokymai vykdomi kartu su VŠĮ Neuromedicinos institutas, kuri atlieka mokymų organizacinius-techninius darbus.

Mokymų planas 2022 m.

Pirmas/įvadinis mokymų blokas (viena diena) vyks kursui 2022 m. lapkričio 19 d. (šeštadienis) nuotoliniu būdu. Bus daromas vaizdo įrašas. Jį gaus visi mokymo programos dalyviai.

Sekantis/antrasis mokymo blokas „Įvadas į šiuolaikinę psichoterapiją“ vyks 2022 m. gruodžio 10-11 d., taip pat nuotoliniu būdu.
Mokymus ves dr. Julius Neverauskas. Apie kitų mokymo blokų datas informuosime vėliau.

Dėstymo trukmė ir forma
Kurso trukmė – 4 metai (180 ECTS kreditų – viso 4800 val.).
Pagrindinė mokymų dalis vyksta savaitgaliniais blokais (šeštadienis-sekmadienis) 1-2 kartus per mėn. ir/arba vakarais darbo dienomis (18-21 val.). Reikšmingą dalį užsiėmimų veda lektoriai iš užsienio. Yra vertimas į lietuvių kalbą. Mokymo užsiėmimai vykdomi nuotoliniu, hibridiniu arba auditoriniu būdu.

Kurso vadovas ir lektoriai
Kurso vadovas – dr. Julius Neverauskas, LSMU Neuromokslų institutas.
Mokymų metu kursantai mokomi ne tik klasikinių kognityvinės ir elgesio terapijos technikų siaurąja prasme, bet ir šiuolaikinės bei įrodymais grįstos psichoterapijos metodų plačiausia prasme, tarp jų ir darbo su asmenybės sutrikimais ir ypatumais, naujųjų psichoterapijos metodologijų (pavyzdžiui, įsisąmoninimu grįstos psichologijos, schemų terapijos, dialektinės elgesio terapijos, priėmimu ir įsipareigojimu grįstos terapijos) ir kt. Kursantai teoriškai ir praktiškai supažindinami su įvairiomis naujausiomis šiuolaikinės, įrodymais grįstos psichoterapijos metodologijomis, kurios leidžia dirbti su emocijomis ir elgesiu, įvairiais asmenybės ypatumais, taikyti vaizduotės ir kt. technikas, ir todėl efektyviai padėti žmonėms, ir palyginti sveikiems, ir turintiems itin rimtų psichikos sutrikimų.
Kurse dėsto, seminarus, praktikos darbus bei supervizijas veda Lietuvos lektoriai ir žymūs suaugusiųjų bei vaikų ir paauglių psichoterapijos specialistai iš Europos ir JAV. Mokymus vedantys užsienio lektoriai yra savo srities ekspertai, didelė dalis jų – klasika tapusių KET vadovėlių autoriai, turintys didelę mokymų patirtį, dirbantys tiek praktinį darbą, tiek skaitantys paskaitas pripažintuose universitetuose visame pasaulyje.
Mokymai vyks arba gyvai/hibridiniu arba nuotoliniu būdu. Mokymų dalyviai gaus daugumos mokymų vaizdo įrašus, dėstytojų parengtas tekstines medžiagas ir papildomus vaizdo seminarus savarankiškam darbui.

Mokymų kaina vieneriems mokslo metams kol kas nepadidėjusi – 1390 Eur (į mokymų kainą įeina ir į mokymo programą įeinančios privalomos supervizijos bei asmeninė psichoterapinė patirtis grupėje). Yra galimybė mokėti už mokslą 2-4 kartus per metus. Išimties tvarka gali būti svarstomi ir kiti mokėjimų variantai.

PRIĖMIMO Į MOKYMUS TVARKA

Apsisprendusieji kandidatai iki 2022-10-10 d. pateikia šiuos dokumentus (pradžioje atsiųsti skenuotus el. paštu):
1. Laisvos formos prašymą, nurodant savo kontaktinius duomenis (vardą, pavardę, adresą, telefono numerį ir el.paštą), adresuotą LSMU Neuromokslų instituto direktoriui prof. Arimantui Tamašauskui, dalyvauti mokymuose „Įvadinis psichoterapijos kursas (kognityvinė ir elgesio psichoterapija)“.
2. Autobiografiją (CV).
3. Bakalauro ir magistro diplomų kopijas.

Dokumentus siųsti: el.paštu info@psichoterapija.info .
Gavęs patvirtinimą dėl studijų, kursantas turės susikurti paskyrą studijų programoje www.medas.lt ir iki 2022 m. spalio 10 d. pervesti stojamąjį mokestį už studijas 84 Eur į sutartyje su kursantu nurodytą sąskaitą. Stojamasis mokestis bus išminusuotas iš ketvirčio/pusmečio/metų mokymo kainos, kursantui nutraukus studijas – negrąžinamas. Likusią metinio mokesčio sumą arba jos dalį (mažiausiai ketvirtadalį mokymų metinės kainos) reikia sumokėti iki 2022 m. lapkričio 10 d.

Priimti programos dalyviai pasirašys sutartis su Lietuvos sveikatos mokslų universitetu.
Planuojančiuosius studijuoti ir/arba gauti papildomą informaciją apie mokymus bei priėmimo tvarką prašome užpildyti nuorodoje pateiktą registracijos anketą https://forms.gle/QZhoe9typnYTXbBZ9.

Informacija apie mokymus taip pat teikiama el.paštu info@psichoterapija.info , tel. +370 616 53444, +370 610 31301, facebook‘e – Kognityvinė elgesio terapija, www.psichoterapija.info.

Įvertinkite!
[Balsavo: 1 Vidurkis: 5]

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.