fbpx

Reakcija į peticiją – šeimos reikia visiems
0 (0)

4 Responses

 1. Vita parašė:

  Gėda! Nesu nusiteikusi PRIEŠ gėjus ir lesbietes. Tačiau aš UŽ dvilytes šeimas! Straipsny jau taip”šventai” pavaizduoti vienalyčių santykiai,kad,rodos,imk ir savo vaikus atiduok auklėt tokiem”BESĄLYGIŠKAI MYLINTIEM,JAUTRIEM,UŽTIKRINANTIEMS MEILĘ,PAGARBĄ IR T.T….” … Ka ir bepridursi…

 2. Donatas parašė:

  Gerai, kad pareklamavo peticiją. Tačiau pats tekstas tai propaganda. 1. Jei homoseksualumas ne liga, tai lytiniai santykiai atliktų savo paskirtį – pradėti gyvybę. 2. Visuomenė remia šeimą, dėl to kad šeima užtikrina visuomenės tęstinumą – augina vaikus.

 3. Persikutis parašė:

  Vita, o tu labiau norėtum, kad vienalytės šeimos būtų trypiamos ir menkinamos. Nepatiko? Per geras aprašymas? Nenori pripažinti, kad jos gali būti tokios geros? Įžvelgi propagandą?

 4. Arūnas parašė:

  Žmonės ir savo gyvūnelius myli abipuse meile, kartu gyvena ir kuria ateitį. Visa tai tikrai labai gražu, tik vargu ar dėl to tampa pagrindu tokius santykius prilyginti šeimai. Spėju (atleiskit, jei klystu), kad straipsnio autorei šeima nedaug tesiskiria nuo tam tikros sutarties rūšies. Visgi nemaža dalis šalies žmonių turi kitokią šeimos sampratą ir, manau,ją taip pat reikia gerbti, o ne nurašyti, kaip pasipriešinimą „laisvės, lygybės ir supratimo idėjoms” :)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.