fbpx

Turiu ciklotimiją: iš ryto liūdnas, o vakare aktyvus, komunikabilus ir linksmas
0 (0)

6 Responses

 1. ... parašė:

  Kai perskaičiau viską,manau,Ceklotimija ir pas mane yra,tiesiog nusebau ją dabar atradusi.
  Daug kas išbandyta.Niekas nepasikeitė nuotaikų kaitų srytyje,su jomis tik problema

 2. Rasa parašė:

  Vajetutės koks sveikas ir pilnut pilnas gyvenimo džiaugsmo žmogus rašo :)Fritz Riemann siųlau mest per tvorą, tokie ir panašūs patarinėtojai tik dar labiau viską supainioja. Tokia esu ir aš(nustebau ir nudžiugau atradus pavadinimą savo „ligai” :) ). Su tais rytiniais rūkais kautis padeda aktyvus,visuomeninis darbas ir nuo pat ryto, kai tiesiog esi priverstas nebūti blogos nuotaikos. Minėjai, jog esi fotografas ir sportuoji, taigi šias veiklas pabandyk perkelti į ankstyvą rytą gamtoje. Ten galima nesivaržant būti geros nuotaikos :)

 3. Vava parašė:

  Stiprybes tvarkantis, taip jau kaikuriems zmonems yra. O del alkoholio, tai kartais taip noris pasilinksmint ir tokiu budu…

 4. klausytoja parašė:

  Man taip pat labai būdingas dalykas ryte būti piktokai, o įdienojus nuotaika žymiai gerėja. Daugybei pažįstamų yra panašiai. Tad manau, tai kažkas gan natūralaus, ką reikia tiesiog priimti kaip gyvenimo dalį – Gyvenimo, kurį myli! net ir su tais rytais…
  p.s. aš rytą pradedu valandos-pusvalandžio malda (savais žodžiais, paskui skaitau Bibliją, dienos skaitinius). Tai mane jau labai labai stipriai perkeičia. Tiek labai, kad jei tenka išeiti į žmones be maldos, būnu ypač budri, kad su kuo nors nesusipykčiau, nes mažiausias dalykas mane jau liečia. O po maldos, kai būnu atstatyta kaip mylimas vaikas, tikrai tampu kitokia.. ir taip kasryt. O ką daryt? :) tiesa, ilgainiui net ir tie rytiniai piktumai švelnėja. Procesas vyksta..ypač kai apgydo gilesnes žaizdas – per atleidimą visokių nuoskaudų senų. Sėkmės visiems! Laikykimės :) (t.y. leiskimės palaikomi)

 5. klausytoja parašė:

  p.p.s. Riemann’o knyga ir man labai patiko – save radau depresinę :) dabar šiek tiek persiverčiau į šizoidinę, gavosi keistas mixas.

 6. Tomas parašė:

  GERAS ! Labai nudziugau pamates savo istorija, atsakyma ir palaikancius komentarus :). Bus kuo dometis ir bandyti, keista, bet meditacija jau susidomejau ir isbandziau. Regis padeda ir net labai… Aciu uz atsakymus ir palaikyma, Jus nuostabus :)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.