fbpx

Visiškai nesiseka su merginomis
0 (0)

2 Responses

 1. Elena parašė:

  Išsirink būdą, kuriuo tai padaryt lengviausia. Pvz, kadangi gyvena šalia, parašyk raštelį ir pakviesk kavos ten ir ten, tą ir tą dieną ir valandą.

  O pats nueik ten ir lauk jos. Jei ateis, vadinasi, tau netik pavyko perženkti baimę, bet ir pavyko sulaukti teigiamo atsako.

  Raštelyje gali apgalvoti ką rašyti, nebijoti, kad pasimesi, kai reiks pasakyti reikiamus žodžius.

  Be to,kai įmesi į pašto dėžutę, viskas – darbas padarytas, nebegalėsi sau pasakyti, kad jinai užsiėmus ir taip išvengti pakvietimo.

  O kai susitiksi prie arbatos ir įsidrąsinsi, žiūrėk, gal ir atsiprašysi, kad tada jos nepakvietei. Bet užtikink, kad tikrai norėjai, ir ji tau 100% atleis.

  O jei ji neateis, niekas nematys tavo skausmo, iškęsi vienas. Be to, jau būsi nugalėtojas vistiek. Nugalėjęs savo, savo baimę. Sėkmės, pamatysi, pavyks. Esu pati moteris, žinau, ką sakau ;)

 2. vdas parašė:

  Na, vaikinas lakia fantazija tikrai nesiskundzia. Tai kodel nepazaidus? Pries prieinant, kiekviena karta pameginti isivaizduoti, jog mergina turi uzsidejusi kokia juokinga skrybelaite su iiilga plunksna, arba kokia virejo kepure pasvirusią į vieną pusę, ar jos rankinukas primena koki personaza , ar telefonas kaip vaikisko sokolado plytele. KAzka tokio nederancio prie aplinkos. Tiesiog „uzdeti” kai ka linksmo, juokingo, otada stebeti, kaip sukyla sypsena ir i klausima, „Kodėl šypsais?” atsakyti, „Tu man labai patinki” :) Planas „B”: merginą mintyse papuošti auksine grandinėle, gėlėmis, perlų vėriniu, apyranke…..ar tuo, kas jai tiktų, giliai įkvėpti ir tada užkalbinti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.