“Žmogaus gyvenimas be tinkamų žinių tampa panašus į karikatūrą”, – pastebėjimais dalinasi E. Kebleris

Savo gyvenime Elijus Kebleris sėkmingai kilo karjeros laiptais užimdamas vadovaujančias pareigas įvairiose valstybinėse institucijose. Stažavosi Vokietijoje, dėstė keliose katedrose universitete, buvo išrinktas Lietuvos Muay Thai (Tailando boksas) sąjungos viceprezidentu, o paskutiniu metu turbūt labiausiai žinomas ir dėl didelio populiarumo sulaukusios savo knygos „Laumžirgio istorijos – visa tiesa apie tikrąją laisvę“, kuri išleista ne tik Lietuvoje.

Elijus dažnai kviečiamas į įvairias televizijos laidas, rašo straipsnius žurnalams bei žiniasklaidos portalams. Konsultuoja, skaito paskaitas, veda seminarus vadybos,  personalo, saviugdos bei asmenybės tobulinimo klausimais. Valstybės tarnybos departamento registre yra patvirtintas, kaip turintis teisę mokyti valstybės tarnautojus.

Pateikiame Elijaus Keblerio interviu, kurį jis maloniai sutiko duoti portalui psichika.eu. Elijus pasakoja apie tai, kaip atrado teisingą suvokimą, tikrąjį dvasingumą, be kurio visos psichologinės, teologinės ar bet kokios kitos žinios, jo manymu, yra bevertės.

Dalintis:
Padėkoti SMS žinute! | KNYGŲ parduotuvė

DĖMESIO! Portalas neatstovauja tekstų autorių nuomonei, o tiesiog suteikia galimybę jiems pasisakyti. Visus klausimus, simpatijas ar priekaištus geriausia išreikšti po straipsniais nurodytais kontaktais, o jei tokių nėra - argumentuotame komentare. DĖKOJAME už supratingumą!