fbpx

Darbe įgijau pasileidusios merginos reputaciją
0 (0)

5 Responses

 1. vdas parašė:

  Nelson Johnson „Mafijos gimimas. Sausasis įstatymas” pasakodamas apie Atlantic City spalvingą istoriją teigia „Jei miesto svečiai būtų norėję skaityti Bibliją, būtume davę jiems Bibliją. Tačiau niekas jos neprašė. Visi norėjo alkoholio, prostitučių ir azartinių lošimų. Mes davėme jiems tai, ko jie prašė”.

  Proto dvasingumas yra atsakymas, tik kaip jo siekti? Jei vienoks elgesys, vyrukams atrodantis kaip žygdarbis ir tema pokalbiams, netenkina, kitas kraštutinumas taip pat baugus. Verta susimąstyti ar apranga ir šukuosena nėra pernelyg laisvi. Dalykinis stilius netoleruoja blizgučių, fitimuškių, iškirpčių, palaidų plaukų. Visa tai skirkite savo vyrui. Pakeisite išvaizdą – pakeisite įvaizdį. Atrodykite prabangiai, brangiai, bet ne aistringai aptemptais aulinukais. Mokykitės prezidentinio aprangos protokolo iš mūsų prezidentės, iš I.Degutienės. Jug iš tiesų vidumi tokia ir esate. Norite dalintis. Iš tiesų norite vyro, kuris vertintų ne pagal išorę, o džiaugtųsi jūsų dalinama išmintimi ir supratingumu. Vardan kurio norėtumėte paaukoti visus korporatyvinius baliukus. Siekite ilgalaikių santykių, nevenkite emocinio ryšio, neniekinkite garbingų vyrų, nes flirtas tėra tikkūno kalba, paviršius. O proto dvasingumas, švarus aumuo, šiais laikais yra deficitas – sykiu ir streso priežastis ir sprendimas.

 2. Mėta parašė:

  Elena, atkreipkite dėmesį ne tik į savo elgseną (ką turėtum joje pakeisti), bet ir į aprangą, makiažą. Kad ir kokį darbą dirbtum, pabandyk išlaikyti darbinį, klasikinį stilių. Venk iškirpčių, mini sijonėlių ir aukštakulnių. Makiažą darykis minimalų. Eidama į darbą nepamiršk, kad neini į klubą, draugų susitikimą ar pan. Į darbą eini dirbti, o ne flirtuoti ar draugų ieškoti, todėl ir bendravimas turi būti dalykiškas, manau, net ir firmos vakarėlyje. Pasistenk ‘neprovokuoti’, likti nepastebima. Pritariu psichologės pasisakymui: „ALKOHOLIUI – NE”.

 3. uzsmeiztaanksciauarveliauatkentesit parašė:

  Kas parase si straipsni prisidenges kito zmogaus vardu atsirugs. Kas rase yra puikiai zinomas.

 4. Kristina parašė:

  O kokiu čia vardu prisidengė, jeigu visada prie \\\\\\\”Psichologas atsako\\\\\\\” straipsniukų rašoma, kad vardas pakeistas? Gal nereikia taip susireikšminti? Klausimas yra visiškai abstraktus, niekas nežinoma apie tą darbovietę, o tai, kad išgėrusi pernelyg prisiflirtavo, tai tikrai ne vienai merginai taip yra buvę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.