fbpx

Kai treneris liepa kovoti su kitu žmogumi – mane apima baimė
0 (0)

5 Responses

 1. Wolf parašė:

  maziau kreipt demesi i savo baime, galvok, analizuok, stebek savo priesininka. mastyk kokia strategioja pritaikyt, ieskok silpnu vietu priesininke. baime apima visus, svarbiausia yra ja sutvartyd ir daryt tai ka reikia. beja medituok.

 2. dipsis parašė:

  Yra įvairiausių baimių. Keletas retesnių. Arachibutyrofobija – baimė, kad riešutų sviestas prilips prie gomurio. Papafobija – Popiežiaus baimė. Nomofobija – baimė likti be mobiliojo telefono ar kito susisiekimo prietaiso. Ir apie baimes galima kalbėti be galo, nes kiekviena tėra tam tikra iliuzija – baimės netikros. Nors kiekvienu atveju jos smogia atrodo į silpniausią įmanomą vietą, net neleidžia apsisaugoti. Todėl prieš treniruotę galima pamėginti mintyse susikurti vaizdinį, kad užsidedi nuostabius kaldintus šarvus, išdailintus gražiausiais ornamentais ir pro juos niekas negali smogti.
  Gal tai pernelyg atviros erdvės baimė – tada atidžiai apžvelk salę, lubas, duris, būtinai ištyrinėk kokios sienos, kokie raštai ant sienų, kokia apdaila (dažai, tinkas), kokie šviestuvai ir visa kita, ir kuo detaliau. Užsimerkus būtina prisiminti kokia tai patalpa.
  Ringe gali įsivaizduoti kad ir kitas žmogus turi neprastesnius šarvus nei tavo ir susitikę vienas kitam niekaip negalite pakenkti.

  Jeigu baimė būtų gyvūnas – koks tai būtų gyvūnas? Nupasakok sau jį, apibūdink. Tada internete ar knygose pasižiūrėk to gyvūno nuotraukas, paskaityk apie to gyvūno charakterį, kas jo priešai, kaip gyvūnas ginasi. Jug neveltui rytų kovų technikos pavadintos gyvūnų vardais, tarkim, tigras, bezdžionė. Amerikos indėnai, šamanai taip pat susitapatina su gyvūnais, išnaudoja jų jėgą ir stipriąsias puses – povas, erelis, žuvis, elnias… Tai jų totemai. Pažink savo stilių – jis nejuokingas, rimtas ir artimas tau. Tai tavo stiprybė.
  Galų gale gyvūną jug galima prisijaukinti, nes baimę kelia tik laukinis nenuspėjamas gyvūno elgesys.

 3. saulius parašė:

  dabar liudas persivadino į Liudas-Saulės auksas. Normalu,šamaniškas pasivadinimas?Krikšto atsisakė?

 4. gogo parašė:

  Bijo popiežiaus ar Bažnyčios ti tamsos velnių apsėsti. Laisvintis reiktų nuo to. Apie visokius ezoterikus,chiromantus, šamanus, astrologus pasakoja jotūbėje PAULIUS. Raktas: Iš pragaro pas Jėzų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.