Kvalifikacijos kėlimo programa „Meno terapijos metodai“
0 (0)

Maskvos pozityvių technologijų ir konsultavimo institutas skelbia (ippt.ru) kvalifikacijos kėlimo ir tobulinimo programą „Meno terapijos metodai psichologinio konsultavimo, socialinio darbo ir sveikatos priežiūros srityse“ (165 akad. val.).

DĖMESIO! Programa vyks Lietuvoje.

Esant dideliam susidomėjimui ir siekiant kokybiško darbo mažesnėse grupėse – skelbiama papildoma grupė. Dar galime priimti kelis dalyvius!

Kvalifikacijos kėlimo programos pradžia: 2018 m. sausio 12 d.

Ši kvalifikacijos kėlimo programa skirta dideliam specialistų ratui – visiems, besidomintiems meno terapija ir meno terapijos metodų taikymu: praktikuojantiems psichologams, psichoterapeutams, pedagogams, meno terapeutams, menininkams, įvairių švietimo sričių specialistams, socialiniams darbuotojams bei visų šių sričių studentams. Taip pat yra laukiami visi norintys geriau susipažinti su meno terapijos procesu bei meno terapijos metodais.

Meno terapija leidžia žmogui atskleisti savyje neatpažintas galimybes, talentus, surasti naujus problemų sprendimo būdus, pasisemti stiprybės. Esantiems sudėtingose gyvenimo situacijose (stresas, konfliktai, sielvartas, baimė, ligos, šeimos ar amžiaus krizės…), atsižvelgiant į skirtingus trauminių patirčių atvejus, meno terapijos metodai, naudojami terapiniame procese, suteikia psichologinę ir emocinę paramą dalyviui.

Meno terapija – tai laisvas ir spontaniškas dalyvavimas dailės kūrybos procese, neturint jokių išankstinių nuostatų ir įgimtų įgūdžių.

Kvalifikacijos kėlimo ir tobulinimo programą sudaro penkios atskiros mokymosi sesijos Vilniuje (125 akad. val.) ir viena sesija vasaros meno terapijos praktikos stovykloje, kuri vyks Melnragėje, Klaipėdoje (40 akad. val.).

Baigus šią mokymo programą (viso: 165 akad.val.), studentui bus išduodamas Rusijos Federacijos kvalifikacijos kėlimo pažymėjimas (sertifikatas) nuo Maskvos pozityvių technologijų ir konsultavimo instituto „Meno terapijos metodai, skirti psichologiniam konsultavimui, socialiniame, pedagoginiame darbe bei sveikatos apsaugos srityje”.

Apie pažymėjimą: Sertifikatas patvirtina apie kvalifikacijos kėlimą (bet kurios srities specialistui) meno terapijos srityje, bet nesuteikia meno terapeuto profesijos.Gautas dokumentas – sertifikatas patvirtina, kad dalyvis įgijo žinių ir patirties ir gali naudoti meno terapijos metodus įvairiose aplinkose ar turint skirtingus tikslus. Bet kuris asmuo (savo srities specialistas), baigęs šią mokymą programą, galės profesionaliai taikyti dailės terapijos metodus savo darbe.

Sesijos ir jų datos:
I sesija (25 akad.val.) : 2018 m. sausio 12 d. (17.00 – 21.00 val.); sausio 13 -14 d. (10.00 – 18.00 val.)
II sesija (25 akad. val.): 2018 m. vasario 9 d. (17.00 – 21.00 val.); vasario 10 – 11 d. (10.00 – 18.00 val.)
III sesija (25 akad. val.): 2018 m. kovo 23 d. (17.00 – 21.00 val.); kovo 24-25 d. (10.00 – 18.00 val.)
IV sesija (25 akad. val.): 2018 m. balandžio 20 d. (17.00 – 21.00 val.); balandžio 21-22 d. (10.00 – 18.00 val.)
V sesija (25 akad. val.): 2018 m. gegužės 18 d. (17.00 – 21.00 val.); gegužės 19-20 d. (10.00 – 18.00 val.)
VI sesija (vasaros meno terapijos praktikos stovykla ir mokymo programos uždarymas – 40 akad.val.): 2018 m. liepos 23-28 d. (stovykla vyks Melnragėje, Klaipėdoje „Van – viloje“ – visai šalia jūros ir miško: http://www.van-vila.lt/galerija.do)

• Programos autorė ir pagrindinė vedančioji: prof. LIUDMILA LEBEDEVA (Maskva, Rusija). Taip pat programoje dalyvaus kviestiniai lektoriai iš Lietuvos, dirbantys dailės terapijos srityje.
• Pagrindinė kalba – rusų k. Registruojantis būtinai nurodykite, ar Jums yra žinoma rusų k.

LIUDMILA LEBEDEVA (Maskva, Rusija) – pedagogikos mokslų daktarė, profesorė, Pozityvių technologijų ir konsultavimo instituto mokslo srities prorektorė. L.Lebedeva yra individualių meno terapijos technikų autorė, daugiau nei 260 mokslinių publikacijų autorė, publikacijos išverstos į rusų, anglų, lietuvių, turkų ir kitas kalbas. L.Lebedeva yra parašiusi daugelį knygų apie dailės terapiją. 2013 metais Lietuvoje buvo išleista viena iš jų – „Dailės terapija: teorija ir praktika“.

Liudmila veda mokymus ir seminarus Rusijos Federacijoje ir Rytų Europoje, bendradarbiauja su praktinės psichologijos centrais ir institutais bei Australijos, Didžiosios Britanijos, Olandijos ir kitų šalių mokslininkais.
Prof. L. Lebedeva – Rytų Europos dailės terapijos asociacijos pirmininko pavaduotoja mokslo veikloje, tarptautinės profesorių asociacijos slavų šalyse (Bulgarijoje) narė, priklausanti meno terapijos asociacijai.
Liudmila Lebedeva – Rusijos Federacijos patentuoto išradimo Nr. 2420233 „Ekspresyvus emocinės būsenos koregavimo metodas” autorė.

Valstybiniai apdovanojimai už pasiekimus švietimo srityje:

  • K. D Ušinskio medalis;
  •  Švietimo ir mokslo ministerijos diplomas.

Liudmila Lebedeva – daugelio meno terapijos metodų kūrėja, tarp kurių ir vienas populiariausių projekcinės diagnostikos metodų „Šeimos piešinys gėlių vaizdiniais“. Taip pat – mokslinių tyrimų projekto vadovė „Ekopsichologinis modelis, skirtas pacientų, sergančių onkologinėmis ligomis, emocinio prisitaikymo ir emocinės būsenos stiprinimui, naudojant meno terapijos procesą”.

Bendradarbiaujančios įmonės: VšĮ „Savęs pažinimo ir saviraiškos studija“; VšĮ „Menų terapijos centras“. Atsakingas asmuo organizaciniais klausimais: Dainora Skrabulienė, tel.: pasiteirauti: 868444109.

Registracija ir visa papildoma informacija: apie programos kainą, sesijų laikus bei lankymo/mokėjimo sąlygas, vyksta el.p.: pazinimas.saviraiska@gmail.com, renginys facebook’e.

Registruojantis el.p. trumpai parašykite apie save – kokioje srityje specializuojatės ar dirbate, ar esate dalyvavę prof. L. Lebedevos seminaruose anksčiau, jei taip, kiek seminarų esate išklausę, kokie autoriniai dailės terapijos metodai Jums jau yra žinomi.

Įvertinkite!
[Balsavo: 0 Vidurkis: 0]

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.