fbpx

Mano jausmai, jam tik žaislai
0 (0)

4 Responses

 1. parašė:

  Dėkoju.

 2. Lilė parašė:

  Manau, kad prie šio vyro Jūs esate stipriai prisirišusi psichologiškai. Jis Jus traukia kaip magnetas (gal šio vyro kvapas Jums labai imponuoja). Bet tai tik aistra, kuriai, kaip suprantu, Jūs negalite atsispirti. O jam reikia objekto, kad galėtų patenkinti savo vyriškus fiziologinius poreikius. Patarčiau įjungti ”proto” jungiklį ir stengtis nepasiduoti tos, tarp Jūsų vykstančios ”chemijos” pagundai. Vėliau bus dar sunkiau viską baigti, geriau padėti tašką dabar. Užtenka gyventi iliuzijomis. Iliuzijos skaudina ir labai nuvilia žmones. Grįžkite į realybę. Esate verta vyro, kuriam reikėtų Jūsų ne tik lovoje…

 3. na parašė:

  Traumuota moteris sutiko psichinį ligonį. Čia tik laiko klausimas kada visa tai baigsis katastrofa. Nebent ligonis susirastų naują žaisliuką savo liguistiems poreikiams tenkinti arba moteriškė kokiu nors būdu sustiprėtų (naujas darbas, kelionė į užsienį ar protinga draugė) ir pradėtų pasaulį matyti realiomis spalvomis. Kol kas tai tik užuojautą galima pareikšti.

 4. Vytis parašė:

  Sis vyras jus galutinai sutraumuos psichologiskai. Man geda uz tokius vyrus, kurie moteri sudaiktina. Matyti kokia stipris moteris esate, jei po visko dar palaikote rysius su tokiu tipu. Bukite rami, nes viduje jis dar tik berniukas nezinantis kaip elgtis su moterimi. Gailesis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.