Sveikuoliai kviečia Naujuosius pasitikti ledinėmis maudynėmis

Ledinių maudynių entuziastai sausio 1-ąją švenčia ne tik Naujuosius metus, bet ir pasaulinę „ruonių“ dieną. Kiekvienų metų pirmąją dieną visi pasaulio „ruoniai“ rengia simbolinį susitikimą vandenyje. Kiekvienas atskirai, kartu su savo šeima ar bendruomene tam tikrą valandą panyra į savo eketę: upėje, ežere ar jūroje, liudydamas beribes žmogaus dvasines ir fizines galias.

Kasmet vis daugiau Lietuvos miestų įsilieja į žiemos maudynių maratoną, pradedant sezono atidarymu gruodžio 1-ąją, Naujųjų metų pasitikimu, 30-ies dienų „ledinės eketės“ iššūkiu, „Ruonių“ maudynėmis Palangoje ir baigiant 25 metrų plaukimu Trakuose, ant Galvės ežero bei „Ledinės nuotraukos“ konkursu.

Ledines maudynes rengia Vilniaus, Kauno, Alytaus, Palangos, Utenos, Alytaus, Klaipėdos, Trakų, Ignalinos, Jonavos, Mažeikių, Druskininkų, Radviliškio, Rokiškio, Šilutės, Kretingos, Kupiškio, Kaišiadorių, Ukmergės, Elektrėnų ir kitų miestų ledinių maudynių entuziastai.

Kviečiame aktyviai jungtis visus tuos, kurie Naujuosius metus nori pradėti su gera nuotaika ir didžiuliu energijos užtaisu bendraminčių apsuptyje. Mums, sveikuoliams, tai yra šventė, kai visi galime susitikti vandenyje tą pačią dieną, sutartu laiku ir patvirtinti sau, savo artimiesiems ir draugams, kad sveikas gyvenimo būdas pašalina nepagrįstas baimes gamtai, padidina kūno galimybes ilgiau išlikti jaunu, energingu ir sveiku, o sielą nuteikia prasmingam buvimui šioje žemėje.

Grūdinimasis – tai vienintelis, nieko nekainuojantis, itin efektyvus kelias link geros sveikatos ir idealaus imuniteto. Viskas, ko reikia, tai – nusiteikimo, geros bendraminčių kompanijos ir begalės šypsenų. Tai puiki pradžia tiems, kas išsikėlė sau tikslą – keisti gyvenimo būdą ir prisiimti atsakomybę už savo sveikatą. Patirtis rodo, kad tai neabejotinai atneša naujų vėjų į kiekvieno gyvenimą. Naujuosius pradėkime su pakilia nuotaika, gera kompanija ir pilni energijos!

Primename, kad vyksta ledinės nuotraukos konkursas į kurį gali atsiųsti savo ledinę nuotrauką! >>>

Visos maudynių vietos skelbiamos čia: >>>

Jūratė Marčiulaitienė | sveikuoliai.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *