Seime šeimos ir sveikuoliai, politikai ieškos sąmoningos tėvystės bendros krypties

Gruodžio 14 d. 13 val. Seimo Spaudos konferencijų salėje Lietuvos sveikuolių sąjunga bendradarbiaudama su Seimo sveikatos reikalų komitetu rengia konferenciją ir diskusijas „Sąmoninga tėvystė – šeimų ir valstybės bendradarbiavimas“.

Lietuvos sveikuolių sąjungos valdybos narys ir konferencijos organizatorius Juozas Dapšauskas teigia, kad 2016-uosius Lietuvos sveikuolių sąjunga yra paskelbusi Sąmoningos tėvystės metais. „Kiekvienais metais atkreipiame dėmesį vis į kitą sveikatos puoselėjimo aspektą. Sąmoninga tėvystė – vienas iš jų: šeimų sąmoningo sveikatingumo skatinimas. Šia konferencija siekiama formuoti bendrą asocijuotų šeimų organizacijų, ekspertų ir valdžios institucijų viziją“, – sako J. Dapšauskas.

Pranešimus konferencijoje pristatys šeimų ir tėvų organizacijų atstovai, ekspertai, sveikatingumo puoselėtojai. Tėvų forumo vadovas Audrius Murauskas klaus: ,,Ar viena kryptimi žiūrime?“ , o Nacionalinės šeimų ir tėvų asociacijos atstovas Algimantas Ramonas atskleis, kad neretai – ,,Šeimų pasirinkimas – plaukti prieš srovę“. O Lietuvos sveikuolių sąjungos viceprezidentė Sigita Kriaučiūnienė kels klausimą: ,,Ar valstybė sudaro sąlygas auginti sveikus vaikus Lietuvoje?“ Pranešimus taip pat pristatys mitybos specialistė Raminta Bugušienė, viena iš Tėvystės centro kūrėjų Vitalija Pilipauskaitė-Butkienė ir kiti.

„Pradėjus darbą naujam LR Seimui, LR Vyriausybei imantis programos įgyvendinimo koordinuojant skirtingų ministerijų veiklą, įsiklausant į nevyriausybinių organizacijų balsą, viliamės, kad ne vienoje srityje, kur reikia skirtingų sričių bendradarbiavimo, įvyks esminiai proveržiai“, – viliasi sveikatingumo metų ir Sveikatos bangos dešimtmečio sąjūdžio iniciatorius J. Dapšauskas.

Stebėti konferenciją bus galimybė ir internetu www.seimas.lt puslapyje.

Share Button

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.